रोचक

९५% ले नजानेको प्रश्न, पूरा पढ्नुहोला अनि सहि उत्तर दिनु होस ।

मानिसको बौद्धिकता र क्षमतामा ठूलो प्रश्न लागेको छ । त्यसो त बौद्धिकताको कसी के होरु भन्ने कोण पनि आफैमा पेचिलो छ । पढेको सर्ट्ििफकेट नै बौद्धिकताको नापको कसी हो त रुयी र यस्तै प्रश्नहरु कुनै कुनै परिक्षामा तपाईं हामिलाई आउने गर्दछन ।

यी र यस्तै प्रश्नहरु कुनै कुनै परिक्षामा तपाईं हामिलाई आउने गर्दछन । यश प्रश्नले दिमागमा उत्तर आयो भन्दैमा हतार नगर्नुस एकछिन सोच्नुस भन्ने सन्देश सबैलाई दिन खोजेका हौ । हतारको निर्णय कहिलेकाहि आफैलाई भारी परिदिन्छ । तसर्थ केहि निर्णय गर्दा एकछिन भएपनि सोच्ने बानपको बिकास हामि सबैमा हुनुपर्दछ ।

प्रश्न यस प्रकार छ नेपालको प्रथम महिला राष्ट्रपति को हुन ?के तपाईं आफ्नो बौद्धिकताको लेखाजोखा गर्न चाहानुहुन्छ भने सोचेर दिनुहोस तलको प्रश्नको सहि उत्तर । यो अलि झुक्याउने खालको प्रश्न भएकोले सोचेर मात्र उत्तर लेख्नुहोला अन्याथा तपाईंको जवाफ गलत पनि हुनसक्छ ।

तपाईंको लागि प्रश्न यसप्रकार छ स् तीन एक तीन दुई कुन सहि होेरु प्रश्न फेरि पढ्नुहोस स् तीन एक तीन दुई कुन सहि होेरु प्रश्न नियालेर बुझ्नु भयो भने उत्तर पनि सजिलै छ ।

अघिसम्म प्रश्न सुन्दा झुक्किनु भएको थियो भने अब त पक्कैपनि केही न केही बुझ्नु भयो होला । कि प्रश्न नै झुक्याउने खालको छ । यसको मतलब यो हैन कि सबैले जान्नु भएको थिएन । झट्ट सुन्दा झुक्किनेहरुको लागि अब उत्तर ठम्याउन गाह्रो नहुन सक्छ ।

नोटस् यी र यस्तै प्रश्नहरु कुनै कुनै परिक्षामा तपाईं हामिलाई आउने गर्दछन । यश प्रश्नले दिमागमा उत्तर आयो भन्दैमा हतार नगर्नुस एकछिन सोच्नुस भन्ने सन्देश सबैलाई दिन खोजेका हौ । हतारको निर्णय कहिलेकाहि आफैलाई भारी परिदिन्छ । तसर्थ केहि निर्णय गर्दा एकछिन भएपनि सोच्ने बानपको बिकास हामि सबैमा हुनुपर्दछ । कमेन्ट तल गर्नुहोला पेज ग्रुपमा अनि अरु ठाउमा गरेको सहि उत्तर पनि मान्य हुने छैन ।। बिजेताले पुरस्कार पाउनुको लागि परिचय पत्र लिएर आउनुहोला । अथवा बैंक खाता दिनु पर्ने छ ।

Related Articles

Close