Saturday, January 25

पारस शाहको फेसबुकमा यो ह’र्कत देखेपछि उनकै समर्थकले भने,‘आज बाट म उनलाई घृ’णा गर्छु’-पूर्वराजा तिनछक

काठमाडौँ । पुर्व राजकुमार पारस शाहको पछिल्लो सोशल मिडिया प्रोफाइललाई लिएर उनका फ्यानहरु पनि निराश भएका छन् । सोनिका रोकायासँगको तस्बिर आफ्नै फेसबुक प्रोफाइलमा राखेपछि पूर्व राजकुमारका समर्थकहरू र शुभचिन्तकहरूलाई निराश भएका हुन् ।

उनले सोनिका रोकायासँगको प्रोफाइल फोटो आफ्नो फेसबुकमा राखेपछि उनी पुनः विवादमा आएका हुन् । यद्यपि उनीबारे धेरै यूट्यूब भिडियोहरूले अफवाह फैलाउने काम गरेको पनि बताइएको थियो तर यो तस्बिरले भने झन् वि’वाद सिर्जना गरेको छ । पुर्व युवराज्ञी हिमानी शाहका पति समेत रहेका उनले यस्तो गतिबिधि देखाउन नहुने उनका समर्थकहरुको भनाइ रहेको छ ।

युट्युबर सोनिका रोकायासँगको हिमचिम बढेपछि उनका फ्यानहरुले उनको खुलेरै वि’रोध गरेका छन् । केही समर्थकहरुले उनीबाट यस्तो अपेक्षा नगरेको बताएका छन् ।

अष्ट्रेलीयामा बस्ने एक नेपाली जसलाई कट्टर शाहीवादी पृष्ठभूमि भएको परिवारसँग सम्बन्धित मानिएको थियो उनले पनि शाहको प्रोफाइल तस्विर सोनीका रोकायासँग देखेपछि यति घि’नलाग्दो भनेर टिप्पणी गरेका छन् । उनलाई अनफ्रेण्ड पनि गरिदिएको बताएका छन् ।

उनले भनेका छन्,‘अब म त्यो मान्छेलाई घृ’णा गर्छु ।’ नाम नबताउने सर्तमा उनले यो टिप्पणी गरेको मिडिया रिपोर्टमा उल्लेख छ । तीन सन्तानका पिताले गरेको यो हर्कतका कारण शाह परिवारले पाएको सम्मानमा पनि आँच आउने काम भएको उनले बताएका छन् ।

जे जस्तो भए पनि पार शाहका आफ्नौ फ्यानहरु रहेका थिए । मनमौजी स्वभावका उनीप्रति जति आलोचना भएपनि उनका फ्यानहरुले खासै नराम्रो टिप्पणी भने गरेका थिएनन् । तर, फेसबुकमा सोनिका रोकायासँगको तस्बिर प्रोफाइल फोटो राखेपछि भने फ्यानहरु र समर्थकहरु निराश भएका छन् । एउटा पिताले गर्ने कर्तव्यबाट बाहिर गएको उनीहरुको बुझाइ रहेको छ ।

पुर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाहका एकमात्र पुत्र पारस शाह हुन् । तर, बारम्बार वि’वादमा आएका कारण राजपरिवार पनि उनीसँग दुरी बनाएरै बस्दै आइरहेको मिडिया बारम्बार समाचाहरु बनेर आउने गरेका छन् । सोनिका रोकायासँग नजिकिएको सम्बन्धबारे चर्चा चलिरहँदा पारस शाहले उनीसँगको फोटो आफ्नो प्रोफाइलमा राख्नुले झन् वि’वाद बढाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्